Książkowa wersja pierwszego w historii telewizji programu kulinarnego. Must-have dla wszystkich, którzy lubią gotować i kochają Julię Child.
Wyjątkowy punkt na mapie dziedzictwa kulturowego Francji, a także na mapach wakacyjnych i weekendowych wędrówek. Miejsce o niewyczerpanym potencjale turystycznym – miłośnicy starych zamków i ogrodów, entuzjaści sztuki i bibliofile, amatorzy jeździectwa i smakosze, a także piknikowicze – każdy znajdzie w Domaine de Chantilly coś dla siebie.
Śpiewała w chórze, w barach, kabaretach, na ulicy i w paryskiej Olimpii. Jest absolwentką CIAM w Bordeaux, uczyła się gry na skrzypcach i fortepianie, ale jej prawdziwym powołaniem był śpiew. Co zresztą oznajmiła swoim rodzicom już w wieku czterech lat. Kilka miesięcy temu Zaz wydała swoją drugą płytę: Recto Verso.
Po części wyraz uznania dla słynnego paryskiego stylu życia, po części poradnik jak naśladować owo francuskie „je ne sais quoi” i Urocza, pełna anegdot i lifestylowych porad wywarła niebagatelny wpływ na kobiety, które marzą o francuskim modelu życia, ale nie mają możliwości spędzenia roku w Paryżu – pisali o Lekcjach Madame Chic recenzenci w „Daily Mail” i „The New York Times”.
Nie grymaszą, nie rzucają jedzeniem, nie podjadają między posiłkami, lecz podporządkowują się wyznaczonym porom posiłków i jedzą z apetytem. Pamela Druckerman, amerykańska mama, która w Paryżu wychowuje trójkę dzieci, twierdzi, że za różnicami kulturowymi między dziećmi amerykańskimi a francuskim stoją dwa odmienne modele wychowawcze.
blogi kulinarne
Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów
ARCHIWUM